Vyhľadávanie

V ponuke je 30 nehnuteľností.

Chatka v blízkosti rekreačných oblastí - Bystrá, Tále - Nízke Tatry

Cena:
29 900,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Valaská
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 45 m2
Plocha pozemku: 540 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: KM246
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

breznoreality.sk Realitná kancelária Vám ponúka na predaj chatku situovanú len 10 min. autom od známych rekreačných oblasti Bystrá, Tále, Mýto pod Ďumbierom... Nachádza sa v menšej, pokojnej záhradkárskej oblasti Valaská, časť piesok - Dolný diel, s krásnymi výhľadmi a je ideálna na rekreáciu - v okolí je množstvo turistických, cykloturistických a lyžiarskych možností. Leží na oplotenom pozemku o výmere 540 m2 s dobrou prístupnosťou po spevnenej ceste a bezproblémovým parkovaním. Je drevenej konštrukcie, strecha - plech, zavedená elektrina (aj 380 V), voda - úžitková (možnosť vybudovať studňu) kúrenie - krb, šporák na pevné palivo, el. konvektory. V suteréne je kuchyňa, pivnica a toaleta s WC, vnútorné drevené schody vedú na prvé podlažie, kde je obývacia časť s krbom a ďalšie schody vedú do podkrovnej izby, ktorá slúži na spanie. Na pozemku je posedenie, drevená stavba, slúžiaca ako odkladací priestor na náradie. Sú tu posadené ovocné stromy a hrozno. Chatka je zachovalá, udržiavaná, predáva sa so zariadením. Všetky dostupné informácie o okolí a možnostiach letného a zimného vyžitia nájdete na horehronie.sk

Viac info Vám radi poskytneme pri obhliadke alebo nás navštívte v kancelárii na Rázusovej ul. č. 12 v Brezne(pod ISU športom)

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o. Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Maklér:

makler
Maklér:Kristína Maruškinová
Telefón:+421918821700
E-mail:maruskinova-ZVNC-breznoreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.