Vyhľadávanie

V ponuke je 26 nehnuteľností.

REZERVOVANÉ !!! Rodinný dom v tichej časti Čierny Balog, v blízkosti prírodnej rezervácie Dobroč

Cena:
77 600,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Čierny Balog
Ulica: Brotovo
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 5666 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: áno
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: MS173
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Brezno reality s.r.o. vám ponúka rodinný dom, ktorý sa nachádza v doline Čierneho Hrona, v lone prekrásnej prírody stredného Slovenska, v obci Čierny Balog – v dolinke Brôtovo. Je situovaný na pozemku o výmere 2573 m2 a priľahlých pozemkov o výmere 3093 m2 v pokojnej lokalite mimo hlavnej cesty, pri potôčiku s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Stavba je v pôvodnom stave, má dve podlažia a suterén, strecha - krytina - pozinkovaný plech, sú tu čiastočne vymenené plastové okná. Prvé nadzemné podlažie pozostáva zo vstupnej chodby, špajze, obývacej izby s krbom, ktorá je prepojená s kuchyňou, dvoch izieb, kúpeľne a WC. Na druhom podlaží je kuchyňa s dennou izbou, veľká loggia, 2 izby a kúpeľňa s WC. V jednej izbe je tradičná kachľová pec. Suterén pozostáva z letnej kuchyne, 2 miestností a kotolne. V dome je zavedená elektrina (aj 380V), voda je čerpaná z vlastného zdroja, zo studne, odpad-verejná kanalizácia. Rozvody vody a elektriny si vyžadujú kompletnú renováciu. Kúrenie zabezpečuje krb s prieduchmi, pôvodne tu bolo ústredné kúrenie, ktoré je ale momentálne nefunkčné. Vedľa domu stojí murovaná hospodárska budova s elektroinštaláciou, súčasťou ktorej je dielňa, sklad a dreváreň spolu o rozlohe 67 m2. Z prednej strany hospodárskej budovy je drevená prístavba využívaná ako garáž a povyše stojí včelín, kde pôvodný majitelia chovali svoje včielky. Dom je vhodný na trvalé bývanie alebo aj na rekreáciu. Priľahlý pozemok parcela CKN 7961/5 o rozlohe 333 m2 sa dá využiť na výstavbu rekreačnej chaty. Obec má dobrú občiansku vybavenosť(obecný úrad s matrikou, základná škola, materská škola, knižnica, kino, pošta, futbalové ihrisko, telocvičňa, lekárne a výdajne liekov, stomatológ, samostatné ambulancie praktického lekára pre dospelých samostatné ambulancie praktického lekára pre deti a dorast, lekára gynekológa).
V blízkom okolí sa nachádza Čiernohohronská železnička, lesnícky skanzen vo Vydrove, prírodná rezervácia Dobročský prales a množstvo turistických a cykloturistických trás.
PRI VÁŽNOM ZÁUJME DOHODA NA CENE MOŽNÁ!

Viac info Vám radi poskytneme pri obhliadke alebo nás navštívte v kancelárii na Rázusovej ul. č. 12 v Brezne.

Videoobhliadka: youtube.com/watch?v=GVMC0yxLCnk

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.
Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Maklér:

makler
Maklér:Monika Surová
Telefón:+421905604226
E-mail:surova-ZVNC-breznoreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.