Vyhľadávanie

V ponuke je 26 nehnuteľností.

Byt v rodinnom dome - centrum - Brezno

Cena:
dohodou
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Brezno
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 580 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: KM198
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Realitná kancelária Brezno reality, s.r.o. ponúka na predaj samostatné bývanie situované priamo v centre mesta, na Švermovej ulici v Brezne. Predáva sa druhé podlažie v rodinnom dome - 3 izbové bývanie s podlahovou plochou 110 m2 - chodba, kuchyňa, tri priestranné izby, kúpelňa s WC, špajza, sklad s oknom. Stavba z r. 1961 je tehlovej konštrukcie, podpivničená, orientácia juh/sever, strecha - plechová. Samostatné kúrenie je plynové ústredné (vlastný plynomer), plus krbová piecka v kuchyni s rozvodmi do radiátorov, elektrina a vodoinštalácia pôvodná, odpad - kanalizácia, obecný vodovod (vlastný vodomer). Vstup do budovy je spoločný, vnútri rozdelený na samostatný vstup do byt. jednotky ako v bytových domoch. Na pozemku je oplotená záhrada, jedna garáž s montážnou jamou a letným domčekom nad ňou, sklad dreva. Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Videoobhliadka: https://youtu.be/vuQjw3gGKDk
Pôdorys bytu: pozri foto

Ponúkame bezplatnú analýzu Vašich finančných možností pred kúpou nehnuteľnosti a ponuku úveru šitú na mieru podľa príjmu a finančnej situácii, čo je neoddeliteľnou súčasťou celého procesu kúpy nehnuteľnosti. Nemusíte nikam chodiť - všetko po telefóne z pohodlia Vášho domova.

Zabezpečujeme kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, služby advokáta - AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, poradenstvo v oblasti financovania kúpy - ponuky zo všetkých bánk, kataster, kompletné prepisy energií - všetko bez ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností.

Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnuteľnosti Brezno a budete mať vždy nové ponuky

Maklér:

makler
Maklér:Kristína Maruškinová
Telefón:+421918821700
E-mail:maruskinova-ZVNC-breznoreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.