Vyhľadávanie

V ponuke je 51 nehnuteľností.

Rodinný domček/chalupa v horskom prostredí - Nízke Tatry

Cena:
49 900,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Horná Lehota
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 2859 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: KM197
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Nachádza sa v pokojnej horskej oblasti Nízkych Tatier, v obci Podbrezová - smer Horná Lehota, okres Brezno. Dom je zachovalý, zateplený, s pôvodnými drevenými oknami a podlahami. Predáva sa ako polovica domu s vlastným pozemkom - samostatné súpisné číslo, in. siete, merače, vstup. Situovaný je na rovinatom pozemku o výmere 2859 m2. Stavba je tehlovej konštrukcie, napojená na obecný vodovod, elektrinu, kúrenie je ústredné s rozvodmi do radiátorov prostredníctvom kotla na pevné palivo, ohrev vody zabezpečuje el. bojler (obojživelník - aj na pevné palivo). Dom je podpivničený, nachádza sa tu kotolňa a sklad, na prvom nadzemnom podlaží je vstupná veranda, chodba, kuchyňa, 3 izby, kúpelňa, WC, špajza a vstup do podkrovia, kde je možné dobudovať ďalšie obytné miestnosti. Domček môže slúžiť na pokojné trvalé bývanie, ale svojou polohou ponúka aj ideálne miesto na rekreáciu ako chalupa, prípadne na rekreačný prenájom. V okolí je sú možnosti letného aj zimného vyžitia - turistika, cykloturistika, lyžovanie (Chopok Juh/Sever, Ski Tále, Ski Mýto pod Ďumbierom), jaskyne, Bike park Mýto pod Ďumbierom, Golf Tále, Farma Ajax Tále (chov a jazdy na koňoch), rekreačná oblasť Krpáčovo, Čiernohorská železnička, Skanzen Vydrovo, Biatlonové centrum Osrblie... všetko do 20 km. Viac info Vám radi poskytneme telefonicky.

V momentálnej situácii sú obhliadky možné po vzájomnej dohode a za vhodných bezpečnostných podmienok.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poradcu v oblasti financovania kúpy nehnuteľnosti - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností alebo navštívte Facebook: BreznoReality - nehnutelnosti Brezno

Maklér:

makler
Maklér:Kristína Maruškinová
Telefón:+421918821700
E-mail:maruskinova-ZVNC-breznoreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.