Vyhľadávanie

V ponuke je 72 nehnuteľností.

Dom v podhorskom prostredí - Nízke Tatry

Cena:
79 000,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Bystrá
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 1300 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
ID inzerátu: KM174
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Nachádza sa v rekreačnej oblasti Národného parku Nízke Tatry, v blízkosti obce Bystrá - okres Brezno. Podhorské prostredie, v ktorom je dom situovaný ponúka ideálne miesto pre rekreáciu, či už vlastnú alebo komerčnú - ubytovanie na súkromí. V okolí sú neobmedzené možnosti trávenia volného času v akomkoľvek ročnom období - letná/zimná turistika, vysokohorské túry (Ďumbier, Chopok), cyklotrasy, jazda na koni, golf, tenis, wellness (Hotel Partizán, Hotel Bystrá), kúpalisko (Tále, Podbrezová, čoskoro Brezno), Bystrianska Jaskyňa, Jaskyňa mŕtvych netopierov, Skanzen Vydrovo - Čierny Balog, lyžovanie - Chopok Juh/Sever, Tále, Mýto pod Ďumbierom.

Dom je v pôvodnom stave, má dva samostatné vstupy, v pôvodnej (pravej) časti sa nachádza vstupná veranda, kuchyňa, izba s tradičnou kachlovou pecou a kúpelňa. Prístavba (r.1960) má dve podlažia, na prízemí je chodba, kuchyňa, dve izby a na poschodí kuchyňa, dve izby a toaleta. Stavba je prevažne tehlovej konštrukcie, napojená na elektrinu, vodu a kanalizáciu, plyn je v dosahu - dá sa napojiť. Za domom tečie potok Bystrianka. Prístupová cesta je asfaltová - v zimnom období pravidelne udržiavaná, vo dvore je možnosť parkovania pre viac áut, pozemok je ohradený.

Nehnutelnosť po rekonštrukcii môže poskytnúť aj trvalé bývanie, ale vzhľadom na lokalitu, v ktorej sa nachádza je vhodná najmä ako investičná príležitosť.

Viac info Vám radi poskytneme pri osobnej obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis - AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, hypotekárne poradenstvo - všetko bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností.

Maklér:

makler
Maklér:Kristína Maruškinová
Telefón:+421918821700
E-mail:maruskinova-ZVNC-breznoreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.